Direct Contact?
0599-612277

Wie is wie

Bekijk hier de gezichten achter Boiten Techniek!

Ronnie Helweg

Directie / Verkoop Buitendienst

r.helweg@boitentechniek.nl

Marcel Helweg

Directie / Verkoop / Inkoop Binnendienst
m.helweg@boitentechniek.nl

Hero Tuize

Accountmanager Buitendienst
h.tuize@boitentechniek.nl

Peter Nijenhuis

Accountmanager Buitendienst
p.nijenhuis@boitentechniek.nl

Herman Meijer

Commercieel Medewerker – Verkoop / Inkoop Binnendienst
h.meijer@boitentechniek.nl

Peter Boxem

Commercieel Medewerker Binnendienst
p.boxem@boitentechniek.nl

Jeroen Hulshof

Commercieel Medewerker Binnendienst
j.hulshof@boitentechniek.nl

Greetje Drenth

Medewerker administratie
g.drenth@boitentechniek.nl

Ko Warringa

Medewerker Transport / Logistiek
k.warringa@boitentechniek.nl

Frank Nieland

Chauffeur

Gerwin Beens

Chauffeur

Collin Hidding

Commercieel medewerker binnendienst

Daniƫlle Kral

Medewerker administratie